Як вибрати наручні годинники

Наручний годинник перестали бути утилітарним атрибутом, перейшовши в розряд статусних аксесуарів. Це свого роду візитна картка, яка може багато розповісти про людину, і тому до вибору годинника варто поставитися з усією серйозністю. Сподіваємося,...
Наручний годинник перестали бути утилітарним атрибутом, перейшовши в розряд статусних аксесуарів. Це свого роду візитна картка, яка може багато розповісти про людину, і тому до вибору годинника варто поставитися з усією серйозністю. Сподіваємося, що наведені в статті поради допоможуть розібратися в тому, на що слід звертати увагу в першу чергу, і вибрати ту модель годинника, яка підійде вам найкращим чином.
Види і особливості наручних годинників
Механізм
Серце годинника – його механізм, який може бути кварцовим або механічним. Кварцові годинники працюють від батарейки або акумулятора, подзаряжаемого кінетик-ротором або сонячною енергією. У них найнижча похибка ходу. Механічні заводять ручним або авто-підзаведенням.
Корпус
Корпус виготовляється з самих різних матеріалів. Це може бути легкий і недорогий пластик або полімер, латунь, нержавіюча сталь, титановий або алюмінієвий сплав, кераміка або золото.
Браслет
Браслети найчастіше виготовляються з тих же матеріалів, що і корпус. Популярні моделі з браслетами з каучуку, тканини і шкіри.
Скло
Найбільш міцним вважається сапфірове скло. Популярний у виробників мінеральне скло, яке легкий в обробці і його складно подряпати. У недорогих моделях використовують пластик, який при необхідності можна легко відполірувати.
Водонепроникність
Найбільша помилка, що часто призводить власників водонепроникних годин в сервіс – думати, що будь-годинник з маркуванням Water resistant підходять для занурення у воду. Дійсно, водонепроникним години не страшні дощ і бризки, але плавання в басейні або підводне занурення витримають лише годинник з особливою маркуванням - 100м або 200м Water resistant.
На що звертати увагу при виборі годин
Желательно выбирать часы соответственно статусу, исходя из своих доходов. Не следует задаваться целью покупать одни часы, как говорится, и в пир, и в мир. Спортивные тренировки и торжественные мероприятия подразумевают использование разных стилевых направлений.
Часы должны подходить и к стилю одежды. Так, классические часы больше подойдут к строгому деловому костюму, а спортивные эргономичные модели – к спортивной форме.
Сучасні виробники оснащують свої годинники безліччю різних функцій. Можливо, вони вам і не знадобляться. Тому любителям дайвінгу підійдуть спеціальні водонепроникні моделі, мандрівникам – годинник з індикатором світового часу, спортсменам – хронографи і т. д.
Годинник – це не лише предмет гордості, але і задоволення, засіб яскравого самовираження. Тому головний критерій при виборі – вони обов'язково повинні подобатися їх власнику.