Кошик
338 відгуків
ТЕХНІЧНІ РОБОТИ - ІНФОРМАЦІЮ ПО ЦІНАМ ТА НАЯВНОСТІ УТОЧНЮЙТЕЗНИЖКА ДО 50%
+380675498605
+380631221765
+380951128185

Як підібрати часовий ремінець ?

Як підібрати часовий ремінець ?

Довжини ремінців у кожного виробника відрізняються. Розмір ремінців найчастіше має парне значення (18, 20, 22...) і вимірюється

Довжини ремінців у кожного виробника відрізняються. Розмір ремінців найчастіше має парне значення (18, 20, 22...) і вимірюється в міліметрах. Якщо не вдалося підібрати ремінець потрібного розміру, то на такі годинники можна встановити ремінець як ширше на 1 мм, так і вже на 1 мм.

Для підбору ремінця потрібно знати два необхідних параметра — ширину і довжину. Правильно виміряна ширина — запорука того, що ремінець підійде до Ваших годинах. Наскільки вдало він буде сидіти на Вашій руці, залежить від точного вимірювання довжини.

Зазвичай виробники вказують розмір ремінця на його тильній стороні, тому якщо цей колишній аксесуар у Вас зберігся, просто переверніть його і подивіться цифри на відбитку. Інформація про розміри також може бути розміщена в інструкції до годинників або на сайті виробника.

                                                    

Для того, щоб правильно виміряти свій ремінець і годинник, Вам знадобляться або лінійка з міліметровими поділками, або штангенциркуль. Зверніть увагу, що вимірювання проводяться без урахування довжини застібки.

                 

 

                   

Якщо ремінця у Вас під рукою немає, виміряти його довжину можна за допомогою вимірювання окружності зап'ястя наступним чином:

Спочатку виміряйте окружність зап'ястя, обернувши стрічку навколо нього. Буде легше, якщо Ви закріпіть кінчик стрічки скотчем. Розташовуйте стрічку так зручно, як якщо б це був Ваш ремінець. Позначте місце, де стрічка з'єднується з кінцем.

                             

Прикладіть стрічку до лінійки і виміряйте відстань від її початку до зробленої відмітки. Це і є розмір Вашого зап'ястя.

                 

Нам потрібен розмір тільки тієї частини зап'ястя, де розташовується ремінець. Тому з цього розміру потрібно вирахувати довжину корпусу годинника.

Виміряйте довжину корпусу годин наступним чином. Розташуйте його на лінійці або використовуйте штангенциркуль. Вимірювання проводите від отворів з бічної сторони на "вушках" по осі годин, що проходить через 12:00 і 6:00.

                                               

Далі виробляємо обчислення: розмір зап'ястя - розмір корпуса годинника = залишився відстань. До "залишився відстані" слід додати відстань від кінця ремінця до четвертого отвори. Як правило, це відстань варіюється від 38 мм до 45 мм

 

Формула виходить наступна: розмір зап'ястя - розмір корпуса годинника + відстань до четвертого отвори = довжина ремінця.

                                                    

(на фото використана лінійка з поділками в дюймах, 1 дм = 25,4 мм)

Стандарт виготовлення годинникових ремінців передбачає таку ширину: 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17,18, 19, 21 і. д. Його довжина, як правило, перевіряється дослідним шляхом – при застібанні між ремінцем і рукою повинен входити Ваш палець. Ремінець не повинен бути тугим, так як це впливає на кровообіг.

Замовити ремінець до Ваших годинах ви можете в нашому магазині BEZEL.COM.UA натиснувши сюди.

Інші статті
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Контакти
BEZEL - оригинальные часы
m.me/bezel.ua
BEZEL.COM.UA
УкраїнаЧеркаська областьЧеркасиНебесной сотни
+380675498605Kyivstar, Viber, WhatsApp, Telegram
+380631221765Lifecell
+380951128185Vodafone