Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
В МАГАЗИНІ BEZEL ТІЛЬКИ 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ ГОДИННИК!
| Бренд: | Casio |
| Модель: | GA-710-1AER |
| Колекція: | G-Shock |
| Країна виробник: | Японія |
| Стать: | чоловічі |
| Тип механізму: | кварцовий |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Тип кріплення: | ремінець |
| Матеріал кріплення: | полімер |
| Скло: | мінеральне |
| Водозахист: | 20 ATM |
| Товщина: | 18.4 мм |
| Довжина корпусу: | 53.4 мм |
| Ширина корпусу: | 57.5 мм |
| Гарантія: | 24 міс. |
Відгуків про цей товар ще не було.