Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
В МАГАЗИНЕ BEZEL ТОЛЬКО 100% ОРИГИНАЛЬНЫЕ ЧАСЫ!
| Бренд: | Timex |
| Коллекция: | SL-series |
| Тип индикации: | Стрелочная |
| Механизм: | Кварцевый |
| Тип: | Мужские |
| Корпус: | Сталь |
| Водонепроницаемость: | 100 м |
| Скло: | Мінеральне |
| Ремінець: | Каучук |
| Ширина: | 44.00 мм |
| Товщина: | 14.00 мм |
| Висота: | 44.00 мм |
Відгуків про цей товар ще не було.