Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
В МАГАЗИНІ BEZEL ТІЛЬКИ 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ ГОДИННИК!
| Бренд: | Timex |
| Колекція: | SL-series |
| Тип індикації: | Стрілкова |
| Механізм: | Кварцовий |
| Тип: | Чоловічі |
| Корпус: | Сталь + PVD |
| Водонепроникність: | 100 м |
| Скло: | Мінеральне |
| Ремінець: | Шкіряний |
| Ширина: | 44.00 мм |
| Товщина: | 12.00 мм |
| Висота: | 44.00 мм |
Відгуків про цей товар ще не було.