Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
В МАГАЗИНІ BEZEL ТІЛЬКИ 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ ГОДИННИК!
| Бренд: | Timex |
| Колекція: | Intelligent Quartz |
| Тип індикації: | Стрілкова |
| Механізм: | Кварцовий |
| Тип: | Чоловічі |
| Корпус: | Сталь |
| Водонепроникність: | 100 м |
| Скло: | Мінеральне |
| Ремінець: | Шкіряний |
| Ширина: | 47.60 мм |
| Товщина: | 13.30 мм |
| Вага: | 76.00 р |
| Висота: | 47.60 мм |
| Точність ходу: | +/- 20 2 |
Відгуків про цей товар ще не було.