Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
В МАГАЗИНЕ BEZEL ТОЛЬКО 100% ОРИГИНАЛЬНЫЕ ЧАСЫ!
| Бренд: | Tissot |
| Коллекция: | Flamingo |
| Тип индикации: | Стрелочная |
| Механизм: | Кварцевый |
| Тип: | Женские |
| Корпус: | Сталь |
| Водонепроницаемость: | 50 м |
| Скло: | Сапфірове |
| Ремінець: | Шкіряний |
| Ширина: | 26.00 мм |
| Товщина: | 6.00 мм |
| Вага: | 28.00 р |
| Висота: | 26.00 мм |
Відгуків про цей товар ще не було.