Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
В МАГАЗИНІ BEZEL ТІЛЬКИ 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ ГОДИННИК!
| Модель: | 11348 |
| Серія: | Subaqua Noma IV |
| Тип годин: | Кварцові |
| Корпус: | Нержавіюча сталь |
| Діаметр корпусу: | 40 мм (46 мм з урахуванням заводної головки) |
| Товщина корпусу: | 14 мм |
| Тип заводної головки: | Загвинчується |
| Тип кнопок хронографа: | Загвинчуються |
| Механізм: | Швейцарський (Swiss Made) |
| Калібр: | Ronda 5040.D |
| Циферблат: | Синій |
| Підсвічування: | Люмінесцентні стрілки і мітки годин з покриттям tritnite |
| Скло: | Загартоване (Flame Fusion) |
| Форма скла: | Плоске |
| Водозахист (м): | 500 метрів |
| Безель: | З поворотом проти годинникової стрілки |
| Ремінець/браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ширина ремінця/браслета: | 20 мм |
| Розмір ремінця/браслета: | Вміщує максимальний розмір зап'ястя до 20 см |
| Тип застібки: | Розкладна з фіксатором |
| Функції годин: | |
| Країна виробник: | Швейцарія |
| Комплектація: |
Відгуків про цей товар ще не було.