Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
В МАГАЗИНІ BEZEL ТІЛЬКИ 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ ГОДИННИК!
| Модель: | 78605 |
| Тип годин: | Кварцові |
| Корпус: | Нержавіюча сталь |
| Діаметр корпусу: | 32 мм (37 мм з урахуванням заводної головки) |
| Товщина корпусу: | 13 мм |
| Вага: | 124 грам |
| Тип заводної головки: | Загвинчується |
| Механізм: | Японський |
| Циферблат: | Сріблястий |
| Підсвічування: | Тритиевые стрілки і мітки годин |
| Скло: | Мінеральне |
| Форма скла: | Плоске |
| Водозахист (м): | 200 метрів |
| Ремінець/браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ширина ремінця/браслета: | 18 мм |
| Розмір ремінця/браслета: | Вміщує максимальний розмір зап'ястя до 19 см |
| Тип застібки: | Розкладна з фіксатором |
| Функції годин: | |
| Країна виробник: | США |
| Комплектація: |
Відгуків про цей товар ще не було.