Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
В МАГАЗИНІ BEZEL ТІЛЬКИ 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ ГОДИННИК!
| Модель: | 10011 |
| Серія: | Russian Diver |
| Тип годин: | Кварцові |
| Корпус: | Нержавіюча сталь |
| Напилення корпусу: | Чорне IP напилення |
| Діаметр корпусу: | 50 мм (57 мм з урахуванням заводної головки) |
| Товщина корпусу: | 15 мм |
| Вага: | 210 грам |
| Тип заводної головки: | Закривається зверху масивним ковпачком |
| Механізм: | Швейцарський (Swiss Made) |
| Калібр: | ISA 8176/2050 |
| Циферблат: | Чорний |
| Підсвічування: | Люмінесцентні стрілки |
| Скло: | Загартоване (Flame Fusion) |
| Форма скла: | Плоске |
| Водозахист (м): | 100 метрів |
| Безель: | Обертовий |
| Ремінець/браслет: | Нержавіюча сталь + поліуретан |
| Ширина ремінця/браслета: | 25 мм |
| Розмір ремінця/браслета: | Максимальна довжина ремінця без урахування корпусу і застібки 19 см |
| Тип застібки: | Класична |
| Функції годин: | |
| Країна виробник: | Швейцарія |
| Комплектація: |
Відгуків про цей товар ще не було.