Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
В МАГАЗИНІ BEZEL ТІЛЬКИ 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ ГОДИННИК!
| Модель: | 11933 |
| Серія: | Reserve Akula |
| Тип годин: | Кварцові |
| Корпус: | Нержавіюча сталь |
| Діаметр корпусу: | 52 мм (58 мм з урахуванням заводної головки) |
| Товщина корпусу: | 15 мм |
| Механізм: | Швейцарський (Swiss Made) |
| Калібр: | Ronda 8040.N |
| Циферблат: | Сріблястий з нержавіючої сталі |
| Підсвічування: | Люмінесцентні мітки годин |
| Скло: | Загартоване (Flame Fusion) |
| Форма скла: | Плоске |
| Водозахист (м): | 100 метрів |
| Ремінець/браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ширина ремінця/браслета: | 26 мм |
| Розмір ремінця/браслета: | Вміщує максимальний розмір зап'ястя до 24 див. в обхваті |
| Тип застібки: | Розкладна з фіксатором |
| Функції годин: | |
| Країна виробник: | Швейцарія |
| Комплектація: |
Відгуків про цей товар ще не було.