Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
В МАГАЗИНІ BEZEL ТІЛЬКИ 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ ГОДИННИК!
| Модель: | 23105 |
| Серія: | Akula |
| Тип годин: | Кварцові |
| Корпус: | Нержавіюча сталь |
| Напилення корпусу: | IP напилення |
| Діаметр корпусу: | 48 мм (54 мм з урахуванням заводної головки) |
| Товщина корпусу: | 15 мм |
| Вага: | 187 грам |
| Тип заводної головки: | Загвинчується |
| Механізм: | Японський |
| Калібр: | VD53 |
| Циферблат: | Сірий |
| Підсвічування: | Люмінесцентні стрілки і мітки годин з покриттям tritnite |
| Скло: | Загартоване (Flame Fusion) |
| Форма скла: | Плоске |
| Водозахист (м): | 300 метрів |
| Безель: | З поворотом проти годинникової стрілки |
| Ремінець/браслет: | Натуральна шкіра |
| Ширина ремінця/браслета: | 26 мм |
| Розмір ремінця/браслета: | Максимальна довжина ремінця без урахування корпусу і застібки 19 см |
| Тип застібки: | Класична |
| Функції годин: | |
| Країна виробник: | США |
| Комплектація: |
Відгуків про цей товар ще не було.