Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
В МАГАЗИНІ BEZEL ТІЛЬКИ 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ ГОДИННИК!
| Модель: | 13705 |
| Серія: | Grand Diver |
| Тип годин: | Механічні з автопідзаводом |
| Корпус: | Нержавіюча сталь |
| Діаметр корпусу: | 47 мм (52 мм з урахуванням заводної головки) |
| Товщина корпусу: | 14 мм |
| Вага: | 232 грам |
| Тип заводної головки: | Загвинчується |
| Механізм: | Японський |
| Калібр: | NH38A |
| Циферблат: | Чорний |
| Підсвічування: | Люмінесцентні стрілки і мітки годин з покриттям tritnite |
| Скло: | Загартоване (Flame Fusion) |
| Форма скла: | Плоске |
| Водозахист (м): | 300 метрів |
| Безель: | З поворотом проти годинникової стрілки |
| Ремінець/браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ширина ремінця/браслета: | 20 мм |
| Розмір ремінця/браслета: | Вміщує максимальний розмір зап'ястя до 24 див. в обхваті |
| Тип застібки: | Розкладна з фіксатором |
| Функції годин: | |
| Країна виробник: | США |
| Комплектація: |
Відгуків про цей товар ще не було.