Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
В МАГАЗИНІ BEZEL ТІЛЬКИ 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ ГОДИННИК!
| Модель: | 26620 |
| Серія: | S1 Rally |
| Тип годин: | Механічні з автопідзаводом |
| Корпус: | Нержавіюча сталь |
| Напилення корпусу: | Позолота 18 Карат |
| Діаметр корпусу: | 50 мм (55 мм з урахуванням заводної головки) |
| Товщина корпусу: | 18 мм |
| Вага: | 175 грам |
| Тип заводної головки: | Тягни -Штовхай |
| Калібр: | LG0802 |
| Циферблат: | Скелетон |
| Підсвічування: | Люмінесцентні стрілки |
| Скло: | Загартоване (Flame Fusion) |
| Водозахист (м): | 100 метрів |
| Безель: | З поворотом проти годинникової стрілки |
| Ремінець/браслет: | Поліуретан |
| Ширина ремінця/браслета: | 22 мм |
| Розмір ремінця/браслета: | Максимальна довжина ремінця без урахування корпусу і застібки 19 см |
| Тип застібки: | Класична |
| Функції годин: | |
| Країна виробник: | США |
| Комплектація: |
Відгуків про цей товар ще не було.