Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
В МАГАЗИНІ BEZEL ТІЛЬКИ 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ ГОДИННИК!
| GENDER | Mens |
| WATCH LABEL | Swiss Made |
| MOVEMENT | Quartz |
| ENGINE | ETA 902.101 |
| CASE SIZE | 38 mm |
| CASE THICKNESS | 6.5 mm |
| CASE MATERIAL | Stainless Steel |
| CASE SHAPE | Round |
| CASE BACK | Solid |
| DIAL TYPE | Analog |
| DIAL COLOR | Black |
| CRYSTAL | Scratch Resistant Sapphire |
| HANDS | Silver-tone |
| SECOND MARKERS | Minute Markers around the outer rim |
| DIAL MARKERS | Roman Numeral |
| BEZEL | Fixed |
| CROWN | Pull / Push |
| BAND TYPE | Strap |
| BAND MATERIAL | >(Calfskin) Leather |
| BAND COLOR(S) | Black |
| BAND WIDTH | 19-18 mm |
| CLASP | Tang |
| WATER RESISTANCE | 30 meters / 100 feet |
| FUNCTIONS | Hour, Minute, Second |
Відгуків про цей товар ще не було.