Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
В МАГАЗИНІ BEZEL ТІЛЬКИ 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ ГОДИННИК!
| MODEL | T52.5.411.31 |
| GENDER | Mens |
| WATCH LABEL | Swiss Made |
| MOVEMENT | Quartz |
| ENGINE | ETA Caliber F06.111 |
| CASE SIZE | 34 mm |
| CASE THICKNESS | 5.85 mm |
| CASE MATERIAL | Gold PVD Stainless Steel |
| CASE SHAPE | Round |
| CASE BACK | Solid |
| DIAL TYPE | Analog |
| DIAL COLOR | Silver |
| CRYSTAL | Scratch Resistant Sapphire |
| HANDS | Gold-tone |
| SECOND MARKERS | Minute Markers around the outer rim |
| DIAL MARKERS | Index |
| BEZEL | Fixed Gold PVD |
| CROWN | Pull / Push |
| BAND TYPE | Strap |
| BAND MATERIAL | >Leather |
| BAND COLOR(S) | Brown |
| BAND LENGTH | 7 inches |
| BAND WIDTH | 18 mm |
| CLASP | Tang |
Відгуків про цей товар ще не було.