Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
В МАГАЗИНІ BEZEL ТІЛЬКИ 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ ГОДИННИК!
| BRAND | Hamilton |
| MODEL | H32576155 |
| GENDER | Mens |
| WATCH LABEL | Swiss Made |
| MOVEMENT | Automatic |
| ENGINE | Hamilton Calibre H-21 |
| POWER RESERVE | 60 hours |
| CASE SIZE | 51 mm x 40 mm |
| CASE THICKNESS | 16 mm |
| CASE MATERIAL | Stainless Steel |
| CASE SHAPE | Round |
| CASE BACK | Transparent |
| DIAL TYPE | Analog |
| DIAL COLOR | Silver |
| CRYSTAL | Scratch Resistant Sapphire |
| HANDS | Luminous Silver-tone |
| SECOND MARKERS | Minute Markers around the outer rim |
| SUB DIALS | Three – 60 Second and 12 Hour |
| LUMINISCENCE | Hands and Markers |
| BEZEL | Fixed |
| CROWN | Pull / Push |
| BAND COLOR(S) | Silver Tone |
| BAND LENGTH | 8 inches |
| BAND WIDTH | 22 mm |
Відгуків про цей товар ще не було.