Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)
В МАГАЗИНІ BEZEL ТІЛЬКИ 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ ГОДИННИК!
| MODEL | T920.410.16.011.00 |
| GENDER | Mens |
| WATCH LABEL | Swiss Made |
| MOVEMENT | Quartz |
| ENGINE | ETA Caliber F07.111 |
| CASE SIZE | 40 mm |
| CASE THICKNESS | 7 mm |
| CASE MATERIAL | 18kt Yellow Gold |
| CASE SHAPE | Round |
| CASE BACK | Solid |
| DIAL TYPE | Analog |
| DIAL COLOR | White |
| CRYSTAL | Scratch Resistant Sapphire |
| HANDS | Yellow Gold-tone |
| SECOND MARKERS | Minute Markers around the outer rim |
| DIAL MARKERS | Index |
| BEZEL | Fixed |
| CROWN | Pull / Push |
| BAND TYPE | Strap |
| BAND MATERIAL | >Leather |
| BAND COLOR(S) | Black |
| BAND WIDTH | 20 mm |
| CLASP | Butterfly |
| WATER RESISTANCE | 30 meters / 100 feet |
Відгуків про цей товар ще не було.